Fenster schließen
Miele - Verlässlichkeit für viele Jahre
Parní trouby Miele/Přístroje

Který model parní trouby Miele je pro vás ten pravý?


V oblasti kvalitního vaření v páře nemá Miele konkurenci. Sortiment našich parních trub zahrnuje různé modely, které uspokojí vaše požadavky z funkčního i prostorového hlediska.  Všem přístrojům je společnou vlastností perfektní příprava pokrmů v páře, snadná obsluha a vývoj páry mimo vnitřní prostor parní trouby, který je obzvláště vysoce oceňován profesionály.

A jak zjistíte, která parní trouba Miele je pro vás ta pravá?
Nejprve je potřeba stanovit, kolik místa pro parní troubu Miele máte. Zda máte prostory pro vestavný přístroj nebo pro volně stojící parní troubu. Pokud máte místo pro vestavný přístroj, je důležité vědět, o jak vysoký a široký výklenek se jedná. Podle toho se pak můžete rozhodnout pro variantu 50 nebo 60 cm do šířky a 35 nebo 45 cm do výšky.


Jako poslední se musíte rozhodnout, který z provozních způsobů bude pro vás ten nejlepší:

Individuální prostorové možnosti

Parní trouba Miele ve vaší kuchyni moc místa nezabere. Je 50 nebo 60 cm široká, podle modelu, pro který se rozhodnete. Díky těmto šířkám pasují do většiny standardních kuchyňských skříněk, takže je můžete snadno zabudovat.
Pokud si chcete parní troubu pořídit do již existující kuchyně a nemáte místo v žádné skříňce, nevadí. V sortimentu máme i volně stojící parní troubu, kterou můžete postavit kamkoli, kde se vám to hodí a čarovat s párou budete úplně stejně jako v případě vestavné parní trouby. 


Fenster schließen