Miele - Verlässlichkeit für viele Jahre

Budete žasnout, jak moc chutnají vitamíny!

V budoucnu již nebudete muset vaši rodinu k jídlu svolávat. Sami budou netrpělivě čekat - navnadění vůní pokrmu z parní trouby. Jedinečná technologie našich parních trub vyvíjí páru mimo vnitřní prostor parní trouby. Díky tomu je možné přesně dávkovat množství páry a řídit její teplotu, přesně tak, jak je to pro připravovaný pokrm nejvhodnější. Současně je díky tomu zamezeno tvorbě vápenatých usazenin ve vnitřním prostoru parní trouby. Externí vyvíjení páry také zajišťuje, že vitamíny, minerální látky a stopové prvky nepřechází z potraviny do vody, ale zůstávají v pokrmu a jejich ztráta je tak minimální. Tato skutečnost je patrná na první pohled – zelenina si zachovává svoji původní barvu, takže bude už od pohledu působit vždy velmi chutným dojmem. A přirozená chuť vás překvapí a utvrdí v tom, že i zdravé potraviny bohaté na vitaminy a minerální látky mohou nadchnout nejednoho gurmána.

Také neustále slýcháte, že pokrmy připravované v páře jsou sice zdravé, ale svou chutí se jiným způsobům přípravy nevyrovnají? Miele vás přesvědčí o opaku. Navštivte naše předváděcí vaření a nebudete věřit, jaké lahůdky se dají v parních troubách Miele vykouzlit. 

Zdravé a chutné, jako čerstvé !

Parní trouby Miele jsou jedinečné…

MultiSteam - externí vyvíjení páry

 MultiSteam

MultiSteam představuje další vývojový stupeň externího vyvíječe páry. Tuto technologii naleznete ve všech parních troubách Miele o velikosti 45 cm. MultiSteam je speciálně uzpůsoben požadavkům velkých varných prostor. Výkonný výrobník páry (3,3 kW) se postará o rychlou výrobu páry, což vede k rychlému nahřátí varného prostoru. Osm přívodů páry promyšleně uspořádaných na speciálně vyvinutém modulu umožňuje rychlé rozdělení páry ve varném prostoru a kolem nerezových misek s pokrmem. Výsledkem je rovnoměrně připravený pokrm, který Vás zaručeně přesvědčí svou lahodnou chutí.  


 

Vařte ve 3 úrovních současně

Vařte ve třech úrovních současně

V parních troubách Miele můžete pokrmy připravovat současně až ve třech úrovních. I když chcete připravit tři různé pokrmy, nemusíte se bát, že by došlo k vzájemnému přenosu chutí nebo vůní.

Automatické programy pro přípravu kompletního menu

Automatické programy

Parní trouby Miele jsou vybaveny řadou automatických programů. Můžete tak snadno vařit, ohřívat nebo rozmrazovat, aniž byste museli přemýšlet nad přesným nastavením teploty, množství páry nebo času. U mnohých pokrmů si trouba sama určí, jakým stylem ho bude připravovat a perfektní výsledek je zaručen.

Automatická příprava menu

 Automatická příprava menu

Při automatické přípravě menu můžete současně vařit až tři suroviny najednou. Teplota, čas vaření a posloupnost přidávání jednotlivých potravin je nastavena automaticky. Displej vám ukazuje, kdy, co a do jaké úrovně vsunout další misku se surovinou. Díky tomuto způsobu přípravy budete mít kompletní menu v jeden okamžik na stole. Používáním automatické přípravy menu budete vařit bez stresu a s perfektním načasováním.

Navržení teploty vaření

Navržení teploty vaření

Pokaždé, když zvolíte způsob přípravy, parní trouba Miele vám doporučí vhodnou teplotu, kterou však můžete změnit podle své libosti. Pokud si však nebudete přát teplotu změnit, ušetříte tak jeden krok v nastavení. Vaření s parní troubou Miele je prostě jednoduché!

Kombinovaná příprava pokrmů

Kombinovaná příprava pokrmů

Kombinované parní trouby Miele Vám nabízejí ještě mnohem více. Volitelná kombinace vaření v páře a pečení pomocí horkého vzduchu: teplotu a obsah vlhkosti (20%-100%) ve vnitřním prostoru si můžete sami navolit a v rychlých intervalech ji můžete až 6krát obměnit. Tak si vychutnáte maximální flexibilitu a poté perfektní výsledek vašeho vaření a pečení.

Pevné připojení na vodu

Připojení na vodu a odpad

U některých parních trub lze využít pevné připojení na vodu a odpad. Vy pak využíváte maximálního komfortu, kdy je trouba trvale připravena k použití. Kondenzát je odčerpáván přímo do odpadu a nová voda přitéká rovnou z vodovodního zdroje, takže vaše trouba nevyžaduje prakticky žádnou pozornost

Dětská pojistka

Dětská pojistka

Jedním dotekem můžete snadno přístroj uzamčít, takže nemůže dojít k nechtěnému zprovoznění a vaše děti tak jsou vždy v bezpečí.

Chlazení přístroje a bezpečná teplota dvířek

Chlazení přístroje a bezpečná teplota dvířek

Pečicí i parní trouby Miele mají dokonalý systém chlazení, takže jak dvířka, tak madlo zůstává vždy příjemně chladné na dotek. Systém chlazení zamezuje, aby se pára srážela na ovládacím panelu, a aby i čelní dvířka byla vždy bezpečná na dotek. Takže vy i vaše děti jsou uchráněny před spálením.