Miele - Verlässlichkeit für viele Jahre

Mnohostranné použití parních trub Miele

Parní trouba Miele je opravdovým všestranným talentem, který ideálně doplňuje vaši pečicí troubu a varnou desku.

Ať už chcete připravit jednotlivé pokrmy nebo kompletní menu, vše zvládnete v páře v rámci jednoho procesu. Vašim požadavkům na parní troubu Miele se meze nekladou. Jedno, zda chcete uvařit předkrm, polévku, rybu, maso, zeleninu, přílohu nebo moučník.

A navíc: parní troubu Miele oceníte i při rozmrazování, ohřívání, blanšírování, zavařování a sterilizování.

Díky čtyřem možnostem univerzálního nastavení vaření v páře (univerzální vaření, vaření zeleniny, vaření ryby, vaření masa) a dalšímu nastavení, jako je ohřev nebo rozmrazování, vám parní trouba Miele nabízí celou škálu možností použití:

Vaření v páře

Tato metoda je prapůvodní metodou, na které je parní trouba Miele založená. Jedná se o nejzdravější a nejšetrnější metodu přípravy stravy.

Univerzální vaření

Pro tento způsob vaření je přednastavena teplota 100°C. Je vhodná pro vaření všech potravin, které nejsou citlivé na teplotu. Vařit tak můžete polévky, nákypy, zeleninu a další. Individuálně můžete upravit teplotu v rozmezí 80-100°C.

Vaření zeleniny, masa a ryb

Způsob vaření vhodný pro všechny výše uvedené potraviny. Zelenina a maso se standardně připravuje při 100°C, a proto je tato teplota automaticky navržena. Pokud však chcete, můžete teplotu snížit až na 90°C. Oproti tomu pro vaření ryb je vhodná teplota 85°C, takže zde si můžete nastavit teplotní rozmezí 70-95°C.

Rozmrazování

Je jedno, zda potřebujete rozmrazit maso, rybu, ovoce, zeleninu nebo úplně jinou potravinu: program pro rozmrazování je standardně nastaven na teplotu 60°C, která umí vaše potraviny rozmrazit rychle a šetrně.

Ohřívání

Program, který Vám šetrně ohřeje hotový pokrm tak, jako by byl čerstvě připravený. Současně můžete ohřívat i více talířů, neboť pára se ve vnitřním prostoru rozptyluje rovnoměrně. Přednastavená teplota je 100°C, při které je pokrm ohřátý za 2-5 minut. Dejte sbohem vaší mikrovlnné troubě, s parní troubou Miele budete stejně rychlí, ale výsledek bude nesrovnatelně lepší.

Více informací k možnostem využití parní trouby Miele naleznete zde.

Univerzální použití parní trouby Miele