Miele - Verlässlichkeit für viele Jahre

Požitek z vaření s kombinovanou parní troubou Miele

Jídlo dnes už není pouhým prostředkem, jak ukojit hlad. Posunulo se na mnohem vyšší úroveň a stalo se součástí společenské komunikace. Proto i forma, jakou jsou pokrmy připraveny a naservírovány, odráží, jak moc si našich hostů a svých blízkých vážíme.
Vaření v páře je velmi starou formou přípravy stravy, jejíž kořeny sahají do staré Číny. Ale protože ne všechny pokrmy lze připravit v páře, je třeba používat i jiné vařící technologie, jako je například pečení.
Společnost Miele Vám nabízí unikátní kombinované parní trouby, ve kterých se kombinuje vaření v páře s pečením horkým vzduchem. Poměr páry, její teploty, teplota pečícího vzduchu, to vše lze snadno nastavit, takže perfektní výsledek vašeho snažení v kuchyni bude vždy zaručen!


Programy, které umí hýčkat potraviny

Každá potravina má své individuální vlastnosti. U kombinovaných parních trub Miele se vše točí kolem požitku. Kvalitní elektronika zvyšuje v nejvyšší míře funkčnost a přitom se velmi snadno obsluhuje. Kombinovaná parní trouba Miele ovládá perfektně vaření v páře v kombinaci s horkým vzduchem. Čerstvě vonící, nadýchaný chléb s lesklou, křupavou kůrkou, křehká zelenina s přirozenou chutí, šťavnatá ryba, která se rozplývá na jazyku, šťavnaté maso s dobře opečenou kůrkou, rozmanité přílohy uvařené přesně podle přání, nebo lehké, sladké variace dezertů – to vše vykouzlíte snadno pomocí kombinované parní trouby Miele.

   Pečivo
   Maso
   Zapékané pokrmy
   Chuťovky